Pokoje Gościnne "Renia"

Agroturystyka w Kudowie

Goście przyjeżdżający do Kudowy Zdroju szukają różnej formy spędzania wolnego czasu – większość  z nich wybiera standardowe rozwiązania, niektórzy natomiast próbują czegoś nietypowego i mniej popularnego. Jedną z takowych nietypowych alternatyw są usługi agroturystyczne. Agroturystyka Kudowa Zdrój zapewnia Ci przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą oraz przyrodą, poznania trybu życia na prawdziwej polskiej, górskiej wsi oraz rozkładu dnia prawdziwego gospodarza posiadającego własne gospodarstwo. Jeśli Ci się poszczęści i będzie mieć na to ochotę możesz spróbować własnych w sił w pracach polnych, czy też przy doglądaniu trzody chlewnej i zwierząt hodowlanych.

Usługi agroturystyczne oferowane są przeważnie przez duże, tradycyjne gospodarstwa, w których liczyć możesz na naprawdę miłe i ciepłe przyjęcie, rodzinną atmosferę i niepowtarzalną możliwość skosztowania wiejskich specjałów oraz wyrobów, które przebijają wszystkie produkty spożywcze, które jesz na co dzień.

Bardzo ciekawą ofertę posiadają także gościńce Kudowa Zdrój – stylizowana na tradycyjne góralskie chaty kwatery dadzą Ci możliwość przebywania wśród sympatycznych ludzi, poznania nowych osób oraz czerpania przyjemności z ciszy i spokoju oraz bardzo spokojnego i niczym niezmąconego trybu życia. Z całą pewnością jest to bardzo potrzebne po całym roku ciężkiej pracy i przebywania w zatłoczonym oraz głośnym mieście.

Jeśli nie masz jeszcze planów na wakacje to skorzystaj z oferty agroturystycznej Kudowy i przyjeżdżaj tutaj jak najprędzej.
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Pokoje Gościnne Renia
Wypoczynek w Kudowie Zdroju